לידים חמים למגוון תחומים

אנחנו ב Insurance Leads מתמחים בייצור לידים לביטוח אך בפועל מייצרים לידים בהצלחה רבה למגוון רחב של תחומים. לכל תחום אנו מתאימים אסטרטגית שיווק ייחודית כך שהתוצאה שתתקבל תהיה באיכות מקסימלית - לידים איכותיים עם כוונת קניה רצינית. במאמר הבא נפרט על תהליך ייצור הלידים במספר תחומים.

insurance leads_edited.jpg

נדל"ן - ייצור לידים לנדל"ן למגוון פרויקטים בארץ ובעולם. התאמת השיווק בצורה המדויקת ביותר על מנת להזרים כמויות גדולות של לידים חמים לחברות\סוכנויות הנדל"ן.  

הובלות - ייצור לידים לחברות ועצמאיים, התוצר הוא- לקוחות המעוניינים בשירותי הובלות בהקדם מדי יום. ניתן לבצע התאמה למיקום הגאוגרפי שחברת ההובלות מספקת בו שירות על מנת להעלות את אחוזי הסגירה של נותן השירות.

עורכי דין - ייצור לידים לעורכי דין במגוון רחב של תחומי פעילות. מתן דגש על "בישול" הגולשים והעברת המסר הנכון ביותר כדי למנוע מצב של לידים לא מספיק איכותיים. ניתן לרכוש לידים לפי תחום עיסוק ספציפי, כמו - רישום פטנטים, ביטול טיסות ועוד.

רואה חשבון - מדי יום נכנסים אלינו לידים של לקוחות המעוניינים בפתיחה וניהול תיק עוסק מורשה\ פטור. כל מה שנותר לרואה החשבון לעשות הוא ליצור קשר עם הלקוח ולבצע עבורו פתיחת תיק מול הרשויות. 

ייעוץ עסקי והדרכת מכירות - בעלי עסקים קטנים וגדולים שמחפשים ייעוץ עסקי והדרכת מכירות לחברה שלהם על מנת שיצליחו לשפר מכירות ולהגדיל רווחים. קהל היעד של הקמפיינים לייצור לידים לייעוץ עסקי הוא לרוב - מנכ"לי החברות או תפקידים בכירים אחרים.

חברות השמה - זורמים אלינו לידים חמים של גולשים המעוניינים למצוא עבודה במיידי. אנו פועלים בתחומים של שירות לקוחות, קופאיות, סדרנים, אנשי הייטק ועוד. ניתן לבצע התאמה של הקמפיין למקצוע הספציפי הרצוי.

לימודים - אנו מספקים לידים ללימודים למגוון מכללות בארץ בתחומים - קורסי מחשבים, שוק ההון, ביטוח ועוד. בתחום הלימודים קיימים מקצועות רבים ולכן ישנה אפשרות להתאים את הלידים למקצוע הספציפי שרוצים לקדם ובכך לסגור יותר לקוחות.

?רוצה לגייס לקוחות בקלות וביעילות