שאלות ותשובות - לידים לביטוח

שאלה: מה זה ליד?

תשובה: ליד הינו פרטי לקוח פוטנציאלי לרכישת שירותים או מוצרים. ברמתו הבסיסית ליד יכיל שם פרטי,שם משפחה וטלפון ליצירת קשר. ברמות מתקדמות יותר ליד יכול לכלול פרטים נוספים אודות הלקוח הפוטנציאלי כגון מס' ת.ז, מצבו הביטוחי והפיננסי וכו'.

שאלה: מה זה ליד חם או ליד איכותי?

תשובה: ליד חם הינו ליד שביצע פעולה אקטיבית מיוזמתו המלאה, פעולה זאת יכולה להיות חיפוש בגוגל, קריאה של כתבות רלוונטיות והשארת פרטים. ככל שהלקוח "השקיע" יותר מאמץ, כך הוא חם יותר ובשל יותר להפוך ללקוח.

שאלה: מה זה ליד קר?

תשובה: ליד קר הוא ליד שלא בהכרח מעוניין בשירותים שלנו. לידים קרים עשויים להגיע מחברות שמחזיקות מאגרים של לקוחות, מדובר בלקוח שלא בהכרח הביע עניין בשירותים שלנו, ולכן מחירים של לידים קרים עשויים להיות זולים ולתת תפוקה נמוכה.

שאלה: מדוע זה קשה לסוכני הביטוח לגייס לקוחות חדשים?

תשובה: רגולציה קשה ופיקוח, קמפיינים המציגים את סוכני הביטוח כ"נוכלים ורודפי בצע", תחרות גבוהה מאד בשוק ובנוסף רובם הגדול של סוכני הביטוח מבצעים שיחות מכירה ללידים קרים, כאשר 90% מהלקוחות לא מוכנים לשמוע בכלל על בדיקת התיק הביטוחי שלהם, והשיחות עלולות להיות מאד מתישות.

שאלה: מה זה לידים מחולקים ולידים בלעדיים?

תשובה: ליד מחולק הוא ליד שנמכר לכמה גורמים במקביל. (ליד שנמכר לכמה סוכני ביטוח)

לעומתו, ליד בלעדי מבטיח את הבלעדיות שלכם בעבודה מול הליד, ושאף אחד לא יקדים אתכם ויסגור איתו עסקה. בגלל הסיבות הללו המחיר של ליד מחולק זול יותר מליד בלעדי.

שאלה: איך אתם משיגים לידים איכותיים לביטוחים?

תשובה: דיגיטל, חדשנות, קריאטיב ומחקר שוק איכותי הם אלה שמאפשרים לנו להגיש לכם את הלידים האיכותיים ביותר. מחקר שוק מקיף, שמיושם באמצעות קמפיינים דיגיטליים יצירתיים(הרי היום כולם נמצאים באינטרנט,צריך רק לדעת איפה למצוא את מי שאתה מחפש) ומלווה בטכנולוגיה חדשנית, הם הכלים שלנו.

שאלה: מה מייחד לידים איכותיים לסוכני ביטוח?

תשובהנרצה לידים שביצעו פעולות מיוזמתם אל עבר הרכישה, ושנמצאים בשלב מתקדם ככל האפשר אל עבר סגירת  עסקה. כל מה שאתם צריכים לדעת על לידים איכותיים נמצא במאמר המעניין שכתבנו בעמוד מה זה לידים איכותיים?

שאלה: אתם מוכרים לידים מחולקים או לידים בלעדיים?

תשובה: השירות שלנו מאפשר גם וגם, בהתאם לבחירתכם. 

יש לכם שאלות שעוד לא ענינו עליהם?

שלחו לנו, ונשמח לענות ולהוסיף את השאלות הרלוונטיות לעמוד זה.